Алкоголь
Що таке алкоголь та наслідки його вживання


Паління


Вплив табаку на організм людини

Інші наркотики

Амфітамін, кокаїн,ефедрін

Ознаки вживання наркотиків


Запаморочення, сухість в роті

SOS


Подзвони в разі біди
Наші партнери

 

Інші наркотики

Психодепресанти опіати

Седативні та снодійні опіати

Психостимулятори: Амфітамін, кокаїн, ефедрин

Галюциногени: Гашиш

Галюциногени: Інгалянти

Галюциногени: Кетамін (Каліпсол)

Галюциногени: Холінолітіки


Галюциногени: Кетамін (Каліпсол)

Способи вживання: внутрішньом'язове, рідше - внутрішньовенне ін'єкційне введення. Ще рідше - вдихання і прийом всередину.

Зовнішній вигляд. Спрощення мімічних реакцій, їх різке збіднення, одноманітність, невиразність. Рухи також збіднені, рухові акти позбавлені виразності і закінченості. Помітна швидка стомлюваність. Емоційні прояви істотно нівелюються і представлені в основному реакціями, що поєднують тугу і злість. В цілому емоційний фон хворих ближчий до байдужості. Як правило, вони небагатослівні, на питання відповідають з великою затримкою, наголошується стереотипність висловів і мовних зворотів.

Інтоксикація кетаміном. З'являється розгубленість, прискорення або уповільнення відчуття часу, відчуття тяжкості в тілі або, навпаки, відчуття невагомості, польоту, іноді з крутими віражами, на яких "захоплює дух". При закритих очах - напливи зорових образів від елементарних (плям, кружечків і т.п.) до складних, зв'язаних в сюжети, якими на певних фазах інтоксикації пацієнт здатний управляти. При збільшенні дози препарату, що вводиться, спостерігаються картини затьмарення свідомості, для яких характерний бачити себе із сторони: переживання можуть бути як простими (прогулянка по двору, польоти по кімнаті), так і достатньо складними (сцени фантастичного фільму). Емоційні переживання різні: від добросердя до страху, жаху. Після закінчення інтоксикації можливі запаморочення, нудота, рідка блювота, швидка стомлюваність, психічний дискомфорт.

 

Ознаки позбавлення кетаміну. Стійкі розлади сну, болісне відчуття виснаженості, больові відчуття, позбавлені чіткої локалізації, які хворі описують як неінтенсивні, але постійні, болісні болі в руках, м'язах спини.

Copyright Volodymyr Mula & Anatoliy Evseev 2008. All rights reserved. Terms and Conditions - Privacy Policy - Contact Us