Алкоголь
Що таке алкоголь та наслідки його вживання


Паління


Вплив табаку на організм людини

Інші наркотики

Амфітамін, кокаїн,ефедрін

Ознаки вживання наркотиків


Запаморочення, сухість в роті

SOS


Подзвони в разі біди
Наші партнери

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Алкоголь

Сьогодення

Міфи про алкоголь

Вплив алкоголю на організм

Пиво

Твереза поезія

Афоризми


Сьогодення

Кому вигідно розповсюджувати алкоголь?

 

На жаль, все те, що розбещує наше суспільство, а особливо — молодь, сприймається сильніше за все. І тому ринок до межі заповнений алкоголем, тютюном, і нелегальними наркотиками, а залучення в ці наркотичні сіті молоді (як основного споживача) залишається й понині основним завданням алко- і наркомафії.

 

Вся пропаганда цих отруйних наркотичних речовин заснована на неправді, що затверджує про нешкідливість, а інколи й користі «помірних» доз, яких для наркотиків не існує.

 

Тим часом, всі види наркотиків, включаючи алкоголь, у будь-яких дозах несуть хвороби, убогість, руйнування родини й ранню загибель. Але ці наркотики, розтліваючи й убиваючи людей — розоряючи родини й державу, приносять величезні багатства тим, хто їх робить і продає, тобто внутрішньої й зовнішньої мафії, ціль якої – будь якою ціною нажити неймовірний капітал.

 

Дарвін і його послідовники у своїх працях висміювали економістів, які готові бачити в продуктах виробництва спирту джерело народного добробуту. Він писав:

 

«Скільки затрачається енергії, землі й сил на добування цього згубного продукту, що не дає ніякого харчування, що не представляє користі, якщо не вважати аптекарського й промислового застосування, але маючого головною своєю метою тілесне й духовне псування людського організму. Було б смішно, якби не було так смутно, стежити за зосередженістю, з якою чиновники вищого рангу визначають доходи зі спирту. Бюджет держави, як це ні нез'ясовно з боку, регулюється при сприянні отруєння народу алкоголем. Фактично соки й здоров'я народу валяться на вівтар Молоха. Такий вид політичної економії заслуговує лише назви «неправди й обдурювання»...»

 

Для розуміння зусиль алкобізнесу в напрямку отруєння населення алкогольними отрутами корисно розглянути динаміку зміни формулювань стандартів ГОСТ:

 

У ГОСТ від 1972 року — «Етиловий спирт — безбарвна рідина з характерним запахом. Сильний наркотик, що викликає спочатку порушення, а потім параліч нервової системи».

 

У ГОСТ від 1982 року — «Етиловий спирт — безбарвна рідина з характерним запахом. Сильний наркотик».

 

У ГОСТ від 1993 року — «Етиловий спирт — безбарвна рідина з характерним запахом».

 

Про те, які прибутки несуть спиртні вироби алкогольної мафії, говорить наступний історичний приклад.

 

Коли в 1911 році в Росії почався рух за тверезість, барон Гинзбург заявив у своєму колі, що його поставки алкоголю дають йому золота більше, ніж всі його золотоносні копальні на Лені (Бодайбинские копальні), тому він приймає всі міри до того, щоб довести, що, так звані, помірні дози горілки (200-250 г) для російських чоловік нешкідливі.

 

І це було майже 100 років тому. Чи варто говорити про розмах алкогольного бізнесу зараз?!

 

По даним ВОЗ, сьогодні виробники алкогольних виробів в усім світі направляють тільки чверть свого надзвичайного рекламного бюджету на «пряму» рекламу своїх диявольських виробів — по телебаченню, радіо, у друкованих виданнях і т.д. Інші ж 75% направленні на «сховану» рекламу — це всілякі спонсорства, акції й конкурси — збери, мол, стільки кришечок від пива... При цьому ймовірність одержання коштовного призу, зрозуміло, близька до нуля, зате всі ті жахливі наслідки споживання «безпечного напою», про які його виробники «забувають» повідомити, вам гарантовані.

 

Охорона здоров'я всього миру сьогодні б'є тривогу із приводу небувалого раніше залучення молоді в споживання алкоголю. Дійсно, виробники алкогольних виробів сьогодні не просто пропонують покупцям свій товар. Вони намагаються нав'язати його споживання за допомогою винаходу й просування особливого стилю життя, виправданого сумнівними цінностями й ідеями, але насиченого яскравими емоціями й гострими відчуттями. І для цього використаються найрізноманітніші прийоми, робиться все можливе, щоб виставити споживання алкогольного зілля як можна більше привабливим для молоді. А особливо успішні в «слабоалкогольному» бізнесі вже не приховують, що свідомо прагнуть впровадити свої «продукти» у масову свідомість, щоб молоді покоління не могли навіть подумати про можливості їхньої відсутності в повсякденному житті.

 

Таким чином, виробники алкогольних виробів, одержуючи надприбуток, наносять величезний збиток народу й державі. У сучасному суспільстві в тих країнах, де споживання алкоголю одержало широке поширення, втрати держави від п'янства й алкоголізму приймають дивовижні розміри, так саме як й у нас.

 

При умові тверезості держава позбудеться всіх цих нескінченних збитків, а отже — і фінансове становище країни буде незрівнянно стійкіше. Країна, що не в змозі впоратися з алкогольною наркоманією, розоряється як матеріально, так і морально. Народ же прямує до деградації.

 

Алкоголь вбиває понад 40000 українців щороку

 

Як повідомив голова Національної ради з питань охорони здоров’я при президентові України Микола Поліщук, Україна втрачає щороку понад 40 тисяч своїх громадян, загибель яких обумовлена алкоголем. Це близько 8 тисяч отруєнь, ще 8 тисяч — кардіопатій, а також інші захворювання та нещасні випадки, пов’язані з вживанням алкоголю. Крім того, за його словами, в Україні зараз фіксується 25-30% випадків дитячої патології новонароджених, і дуже часто причиною цього є саме алкоголь, тобто вживання алкоголю як мамою, так і татом. Але цей факт зазвичай не розголошується...

 

Смертність уже багато років поспіль значно перевищує народжуваність. За 17 років населення України скоротилося на 5 з половиною мільйонів (51,94 млн. на 1 січня 1991 року — 46,40 млн. на 1 грудня 2007 року). За даними сучасних досліджень найважливішими факторами демографічної кризи в Україні є алкоголь та інші наркотики. Вже кілька років поспіль ВООЗ називає алкоголь поряд з тютюном провідними факторами ризику для здоров'я українців.

Сьогодні рівень споживання алкоголю в Україні є одним із найвищих у світі і становить близько 20 літрів абсолютного спирту на душу населення за рік (офіційна статистика повідомляє про 12-13 літрів). Крім того, наше законодавство не визнає алкогольним виробом пиво, тим самими позбавляючи населення країни захисту від алкоголізації.

 

А тим часом алкобізнес не спить: за даними маркетингових досліджень міжнародної компанії Nielson Україна стала абсолютним лідером у списку найшвидше зростаючих ринків за обсягами продажу алкогольної продукції. У той час як в 2007 році глобальний алкогольний ринок виріс на 6%, показник росту вітчизняного ринку склав 43%. За перше півріччя 2008 року більше 450 мільйонів гривень утекло з кишень громадян України в закрома компанії Nemiroff, а близько 715 мильйонів гривень — розчинилися в капіталі компанії «Союз-Віктан». Таким чином, населення власноруч оплачує своє винищення.

 

2008 рік подарував нам чергову, зовсім не радісну новину: як показують останні дослідження ВООЗ, Україна займає перше місце в світі по вживанню алкоголю серед дітей та молоді. 40% дітей у віці від 14 до 18 років вже залучені до систематичного вживання алкоголю, заборона ж продавати алкогольні «напої» особам віком до 18 років існує лише на папері. Армія алкогольних та тютюнових наркоманів постійно поповнюється, одурманюючі суміші невпинно поглинають нові покоління...

 

За інформацією головного психіатра-нарколога Київської області, заслуженого лікаря України Геннадія Зільберблата, алкоголіком стає кожен десятий українець, що вживає алкоголь. За останні 10 років кількість осіб, що знаходяться в залежності тільки від пива, зросла в 10-12 разів.

 

Народ України стрімко наркотизується і самознищується, і надії, що цей процес зупиниться або принаймні сповільниться сам по собі — безпідставні. За даними кафедри психіатрії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика в Україні 30% чоловіків віком від 25 до 50 років залежні від алкоголю.

 

В Україні офіційно зареєстровані та поставлені на наркологічний облік 700 тисяч осіб (точна кількість залежних від алкоголю невідома, оскільки її важко встановити). За словами Г. Зільберблата, коли говорять про вплив алкоголю, в тому числі на міжнародному рівні, такий термін як «зловживання» взагалі не використовується, оскільки фахівці оперують лише поняттям «споживання алкоголю».

 

Здоровій, тверезій людині властиво невпинно прагнути нових здобутків у своєму фізичному та духовному розвитку. Замість цього нас з дитинства позбавляють права вибору між вживанням алкоголю та свідомим тверезим життям. Ледве не з пелюшок діти змушені спостерігати обряди «культурного вживання» загадкової, «веселої» рідини, а ось здоровим, тверезим традиціям їх ніхто не навчає! А всі розмови, що точаться навколо цього, підступно переводяться на «норми» вживання отрути — скільки вважати шкідливим, а скільки — «культурним».

 

Спокусити людину алкоголем — найлегший спосіб позбавити її можливості задуматися над своїм розвитком, не кажучи вже про досягнення в ньому нових, неперевершених результатів. Це найпростіший спосіб запустити механізм деградації не тільки якоїсь окремої особистості, але й усього суспільства в цілому.

Copyright Volodymyr Mula & Anatoliy Evseev 2008. All rights reserved. Terms and Conditions - Privacy Policy - Contact Us